Вітаємо Вас і хочемо засвідчити свою повагу, а також запропонувати Вам співпрацю.

Filling Season ТМ - бренд спортивної та туристичної одягу, виробленої в Україні. Перед впровадженням серійного виробництва ми проводимо консультації та тестування моделей одягу з професійними спортсменами. Ми працюємо для Вас, тому завжди готові відповісти на Ваші питання і йти назустріч Вашим побажанням, а також знаходити найкращі рішення для бізнесу.

Коротка інформація про нас:

Компанія на ринку України працює з 2013 року. На даний момент ми маємо власне серійне виробництво, в якому замикається повний цикл роботи від дизайнерської розробки до масового пошиття. Контроль якості продукції, що випускається, проводиться безпосередньо під час випуску виробів. Діють прямі і довгострокові договірні відносини з фабриками по виробництву тканин різноманітної палітри кольорів і фурнітури. Детальніше розглянути асортимент за категоріями, розроблених нами моделей, можна на сайті компанії.

Ми команда, яка згуртовано працює тривалий час над багатьма завданнями адміністративного, дизайнерського та виробничого характеру, а також проектами різної складності, які були успішно реалізовані і мають позитивні відгуки від Замовників.

Послуги, які ми пропонуємо:

  • розробка дизайну одягу;
  • пошиття виробів під замовлення;
  • гнучкі цінові умови та індивідуальний підхід до Замовника.

Ми готові на вимогу Замовника провести презентацію про діяльність Компанії, показ зразків одягу, а також передачу виробів на тести.

Головна наша мета стати надійним партнером в питаннях взаємин, інтереси Замовника завжди в центрі нашої уваги.

Наступним гарантуємо і підтверджуємо можливість поставки продукції Filling SeasonТМ в необхідній кількості, з необхідною якістю і в розумні терміни, встановлені договірними зобов'язаннями.